112252
SPÅNKORG
1900-talets första hälft, åldersrelaterat slitage (patina), H.32, L.61, B.39 cm. (vån2)
SPÅNKORG
Klubbat pris
150 kr
3 | 2024-05-05 16:58:44 | 150 |
2 | 2024-05-05 10:14:32 | 125 |
3 | 2024-05-05 16:57:56 | 125 |
3 | 2024-05-05 16:56:58 | 90 |
3 | 2024-05-05 09:55:56 | 70 |
2 | 2024-05-04 20:19:08 | 60 |
1 | 2024-05-01 07:27:36 | 50 |